Serwer dedykowany na OVH.pl

Witam!

Chce wynająć serwer dedykowany. Mam pytanko. Zaciekawiła mnie oferta OVH.pl - brak limitów transferów. Dokładniej interesuje mnie oferta Kimsufi 08 i Kimsufi 08 XL. Może ktoś ma w ovh.pl serwer? Proszę o opinie ich.

Sprawne szybkie serwery, co chcieć więcej :slight_smile: A co dokładniej Cię interesuje?

Kimsufi 08 i Kimsufi 08 XL. A chciałbym wiedzieć czy brak limitów transferów to nie jakaś lipa? Czy trzeba płacić za system windows? Jaka jest pomoc techniczna? Czy serwery są praktycznie bazawaryjne? itp.

I ile się dopłaca za cpanel?

ovh.pl ma własne forum z pomocą techniczną, może tam zapytaj?

Ma, ale nie ma tam wszyskiego. Troch dziwi mi bezlimitowy transfer :roll: . Czyli bez tych limitów boge zużyć 1000GB, jak i 10 000GB? I jak jest z dostawcą hostingu? Moge sprzedawać bez problemu hosta na tym serwie?

W OVH masz nielimitowane 100Mb/s a windowsy masz w ofercie win2003 standard, enterprise ktore sa platne :slight_smile: natomiast jest windows 2003 web edition ktory jest darmowy :slight_smile:

mam tam dedyka to wiem co mowie :slight_smile:

Masz połączenie do switcha 100Mb/s. A dalej to zależy od obciążenia u Mnie pobiera tak około 6Mb/s w porywach do 8-10Mb/s. Bardzo fajne są te rpsy. Czyli masz dedyka tylko, że z dyskiem sieciowym. O wiele taniej wychodzi (50 zł/mc)

Czyli tak naprawdę nie mam 100Mb/s?

Kurde teraz nie wiem jak jest. Kiedyś była opcja z SSLem lub bez. Z miałeś przypisane 2MB/s dla Ciebie, bez połączenie do switcha 100MB/s a do tego switcha podpięte np. 16 innych klientów takich jak Ty. Teraz porobili jakoś głupio. OVH to konkretny hosting więc najlepiej napisz do nich maila.

A czy są limity na ilość kont w cpanelu czy coś (chcę sprzedawać hosting)?

Z tego co wiem to nie ma żadnych ograniczeń co do ilości czegoś. Tylko pojemność i przepustowość i sprzęt. Cpanela musisz sobie wykupić a wszystko inne samemu skonfigurować. Hosting na kimsufi + windows serwer eee czy Ty nie minąłeś się z powołaniem ? hehe

przepustowość - przecież jest bez limitu!

Przepustowość nie równa się transfer. Pogooglaj :slight_smile: Jeżeli potrzebujesz jeszcze jakieś dokładniejsze informacje to zapraszam na gg albo pw, nie będziemy zaśmiecać forum.