Serwer pod forum

Chwilka. Ta strona Ci się pojawia, gdy instalujesz forum? Co konkretnie na niej pisze?

http://futbol.ifastnet.com/install to daje i mi się to właśnie pojawia.

Jesteś pewien, że wrzuciłeś wszystkie pliki na serwer? Po pierwszym logowaniu na FTP istniały tam jakieś foldery? Do jakiego folderu wrzuciłeś pliki?

zrobiłem folder no i przez Commandera na serwer…

??

Na serwerze? Jak się nazywał?

Porostu mialęm folder na kompie z tymi plikami na forum…wrzuciłem na serwer ifastnet i tyle.Nie znam się więc nie wiem:(

Ponawiam pytanie.

Czy jak zalogowałeś się na serwer, był już tam jakieś foldery? Jakie miały nazwy? Usunąłeś je czy zostawiłeś? Pliki wrzuciłeś od razu po zalogowaniu, czy do jakiegoś innego folderu? Jeśli tak, to do jakiego?

Nic nie było.Dam sobie siana z tym forum.

Flinston_ , po to jest forum, by pomagać. :slight_smile:

A na serwer FTP wrzuciłeś cały folder zawierający forum czy jego zawartość?

Najlepiej zaloguj się na FTP, zrób zrzut ekranu i pokaż go na forum.

miałem folder i cały ten folder wszuciłem na serwer…tyle więcej nie robiłem

Jaka była nazwa tego folderu, który wrzuciłeś?

Wejdź na http://futbol.ifastnet.com/ nazwa_folderu

Co się pojawia?

Wrzuciłem sobie folder o nazwie Forum by Przemo.A gdy widze strone to pojawią mi się: Index of /

Nam Last modified Size Description

Usuń folder z FTP, potem wgraj z dysku TYLKO zawartość folderu Forum By Przemo. :slight_smile:

w jaki sposób mam usunąc Usunac folder z FTP??

EDIT: mam tylko 4 typu plików: 2 pliki:katalog,1 plik :BASH_LOGOUT,1: plik BASH_PROFILE, 1 :plik plik BASHRC, 1 plik: net2ftp_installer.php Skrypt PHP

Flinston_ , plik zaznaczasz poprzez prawoklik, kasujesz za pomocą nieśmiertelnego DEL. :slight_smile:

powinno być: Ad blocked here by KPF, co w tłumaczeniu na polski brzmi:

“Reklama została tutaj zablokowana przez Kerio Personal Firewall” .

On ma opcję filtrowania www i blokowania reklam :slight_smile:

W opcjach kerio znajdziesz .

Czyli który plik mam skasowac z tych wymienionych?? pliki te zobaczyłem przez File Menager w opcjach panelu.