Serwer proxy działa nieprawidłowo albo adres jest błędny

Mam od kilku dni taki problem, wydaje mi się że od wtedy kiedy zrobiłem scan AdwCleanerem. Nie mam internetu w przeglądarkach i np. w steamie. Natomiast mogę grać online np. w Minecrafta albo Cs’a ale Gta Online już nie mg włączyć. Proszę o pomoc!!!

  1. Naciśnij klawisze Windows + R.

  2. Wpisz inetcpl.cpl w oknie Uruchamianie.

  3. Kliknij OK.

  4. Przejdź do zakładki Połączenia.

  5. Zaznacz opcję Nigdy nie wybieraj połączenia (jeśli jest dostępna).

  6. Kliknij Ustawienia sieci LAN.

  7. Usuń zaznaczenie opcji Użyj serwera proxy dla sieci LAN.
    Jeśli ta opcja nie jest zaznaczona, spróbuj przełączyć ustawienie dla opcji Automatycznie wykryj ustawienia.

    image

  8. Kliknij OK.

Problem w tym że nie mg kliknąć Ustawienia sieci LAN

Skopiuj następujący tekst do notatnika:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]
"ProxyEnable"=dword:00000000
"AutoConfigURL"=-

Wybierz opcje zapisu, w polu na nazwę wpisz Fix.reg i typ pliku na wszystkie.

Potem scal z rejestrem i zobacz czy problem zniknie jak nie musisz używać proxy na co dzień.

Jeszcze pewnie pozostanie zaznaczona opcja “Automatycznie wykryj ustawienia”.


https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4026529/windows-10-using-system-file-checker - może odblokuje / naprawi opcje internetowe.

Zrobiłem wszystko chyba dobrze oprócz Automatycznie wykryj ustawienia bo nwm o co chodzi. I dalej to samo. Boże…

Pgmeister Jak naprawiles to w koncu?

Miałem ten sam problem. Nie mogłem wgl wybrać żadnej opcji po przejściu do zakładki “połączenia”.
Poradziłem sobie w ten sposób że przeszedłem do "dodaj lub usuń programy’ zinstalowane na komputerze- sortowanie wedlug daty i odinstalowywalem pokolei programy i sprawdzałem kiedy zaczna działać stroju internetowe. Polecam po każdym odinstalowaniu zrestartować komputer sprawdzić i ewentualnie kolejne odinstalować. Jak masz jakieś potrzebne programy to zapisuj do usuwasz a potem zainstaluj po naprawieniu problemu. U mnie prawdopodobnie był to program Epic Games