Serwer


(fan77) #1

Czesc,na wstępie zaznaczam ze jestem zielony w tym temacie a chodzi mi o cos takiego:poszukuje jakiegos prostego w obsłudze darmowego serwera na którym mógłbym np.wrzucic jakis program,zdjecia,pliki itp. tak abym mógł komus zapodac do niego linka a on bezproblemu sciagnąć to.


(boczi) #2

Tutaj masz obszerny spis:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=21033


(fan77) #3

Dzieki,mam jedną prosbe do Ciebie,jak byś mógł to daj mi namiar na jakis serwer z w miare łatwą rejestracją bo z wiekszościa które linki podajesz sobie nie radze.Podaj mi jeden serwer z którego ktos bedzie mógł sciagnąc odemnie plik ok 10 mb a najlepiej bez ograniczen.


(Getaride) #4

a nie prościej poprostu wysłać komuś maila ?? max rozmiar maila teraz na darmowych portalach to 20mb


(Damian) #5

Moim zdaniem łatwy jest ten: http://www.tripod.lycos.co.uk/signup/ klikasz tylko accept i rejestrujesz się.


(Wolin) #6

Polecam ten: http://www.zap3x.com/

Bez limitu transferu i 100MB miejsca oraz adres: twojanazwa.zap3x.com


(fan77) #7

Dzieki za linki :wink: Mam jeszcze pytanko,nie moge udostepnic na serwerze programów?ze zdjeciami nie ma problemu,kopiuje adres fotki i jest ok a z innymi plikami mam problem.

Ja mam skrzynke na której maxymalny rozmiar wysyłki jak i pojemnosc wynosi 100 mb :slight_smile:


(Damian) #8

A który serwer wybrałeś?


(Wolin) #9

Ale jaki to problem, opisz nam na czym on polega :?


(fan77) #10

http://www.tripod.lycos.co.uk/signup/ wybrałem ten i robie tak :na swoim koncie wybieram web FTP nastepnie zamieszczam plik na serwerze zaznaczam go i klikam u góry w file perwiew i jezeli jest to fotka to pokazuje mi sie ona klikam prawym ,kopiuje adres i jest ok a jak to samo robie z innymi plikami ( programy) to od razu włacza sie menadzer i zaczyna pobierac plik ale adresu tego programu nie ma.Pewnie nie bardzo zrozumiale to opisałem ale moze da sie zrozumiec hehe.


(lazikar) #11

Cierpliwości. Jak ktoś będzie znał odpowiedz to zapewne ją otrzymasz. :smiley:


(m@rcin...) #12

A co ma email do serwera? Odpowiedź nie jest na temat, wiele skrzynek emailowych są do 20mb a jeśli będzie chciał przesłac coś co waży 1Gb? nie pomyślałeś o tym?

Litości :evil: