Serwery emula

Witam ma problem z serwerami emula nie znajduje mi poprawnych wpisów sciagnełam liste serwerów i nic :frowning: wiec nie wiem co robic :frowning: emule ładzy sie gdy klikne na jakiegos serwera ale szybko sie rozłacza i tak w kółko :frowning: help

Mi też się tak działo i teraz mam dwa wypróbowane “SueGeileGirls” i “DonkeySerwer No2” jak masz te serwery to sie do nich podłącz:)

jaka używasz wersje emula? jeśli nie masz najnowszej to pobierz stad :

http://emuleplus.info - rozłaczenie z serwerem może być powodem zabanowania, jakiegoś błedu wewnętrzenego danego serwera z którego chcesz korzystać, czasem poprostu się serwer sam odłaczy ale jak nie jestes zabanowana to możesz się podłaczyć ponownie.

nie rozumiem twojego postu :? przecież Ola napisała że jak się podłaczy gdzieś to ja bardzo szybko odłaczaja więc twój post jest nie na miejscu :roll:

no bo nie każdy serwer chce cievbie podłączyć te serwery co podałam napewno podłączą, inne mnie odrzucały a te jako jedyne mnie podłączyły!! jak sie pod inne serwery podłączałam to dziąło mi sie to samo co Oli!!

masz rację

nie zawsze tak się dzieje ale najczęsciej tak ponieważ one nie sa do końca przepełnione jak np. Razorback czy DonkerServer No1 (z tych najwięcej można zdziałać)

nie które serwery sa wyłaczone, inne popsute a jeszcze inne moga być pełne lub jakiś bład wyskoczy i się serwer odłacza samoistnie

No więc te dwa serwery które mi podałeś rozłaczają mnie :frowning: teraz sprawdzam ten link :slight_smile: Już mnie męczy ten emule :frowning: a używam wersji v0.45 b

No więc kliknęłam w ten link ale nie bardzo wiem co ściągnąc i gdzie to zainstalować możesz dokładnie mi to wytłumaczyć?

jasne że moge już ci mówię:

ten link który ci podałem zawiera emule plus 1.1b (dla mnie jest to najlepsza wersja - wykrywa zawiruswane pliki które chce się ściagnać, do tego ładny i prosty interfejs, w ustawieniach można wybrać sobie także polski język… więc tak na stronie http://emuleplus.info pobierz program tzw. installer który znajduje się w takiej dziwnej tabelce. następnie zainstaluj ta wersje emule , nie odinstalowujac tej co już masz na kompie bo jest to dodatek (emule plus) i zobacz jak tam jest z tymi serwerami