Serwis trenujący postacie w grach RPG

Witam.

Usłyszałem, nie pamiętam gdzie, że istnieją takie serwisy, które trenują postacie w grach RPG za pieniądze :o . Chyba w gazecie to przeczytałem… Ktoś z was zna takie serwisy i z nich korzystał? Pozdr. :expressionless:

w rpg czy mmorpg?

bo w rpg można sobie save ściągnąć i masz postać odpicowaną na full

Hmm… To raczej w MMORPG i w te internetowe, bo chodzi mi o: Silkroad, Tibia, OGame, Plemiona itd.

To jest nie legalne.

Niby dlaczego? To poprostu trenowanie postaci za pieniądze. Takie rzeczy to nielegalne, już nie powiem jak nielegalnie robią osoby, które zrobiły to prawo. :shock:

Legalne,legalne 8)

Dajesz takowej osobie postać do wytrenowania i ona bierze za to pieniądze.

W takim przypadku ta osoba sprzedaje swój czas jaki poświęciła na wyskilowanie postaci :wink:

Nielegalne jest sprzedawanie postaci, ale legalne jest sprzedawanie ‘czasu’ jaki się poświęciło na daną postać :roll:

Czyli, nikt nie zna takiego serwisu? :frowning:

Nie, to jest nielegalne, Nie można oddawać passów do konta. Zazwyczaj najwięcej się trenuje w tibii jak Klamotten , wyżej napisał. Za takie coś dostajesz bana na miecha. tak samo jak nielegalne jest kupowanie itemów na allegro i postaci.

Aha, czyli to nie jest łamanie prawa, tylko łamawanie “prawa gry”. Zabardzo to nie rozumiem, dlaczego to jest nielegalne… Czy firma, która zarządza daną grą traci na tym coś?

A co masz dość skillowania w Tibii?

Dla mnie osobiście taki gracz co daje wytrenować swoją postać komuś i jeszcze za to płaci to jest totalna ■■■■ i nic więcej.

Przecież przez to traci cały urok gry.

Ludzie… Wy trochę zbaczacie z tematu, ja się pytałem czy ktoś zna takie serwisy i czy ktoś z nich korzystał, ale coś nie widzę odpowiedzi, tylko mi zadajacie jakieś pytania…

sk91

  • Nie chodzi tylko o tibię, ale o gry MMORPG, a jeżeli chodzi o tibię, to prawda mam dość… Przynajmniej się przyznałem :twisted: .

Edge

  • W tym wypadku, to każdy ma swoje zdanie… Według mnie gra nie traci uroku, bo po takim czymś masz już silną postać i możesz przejść do normalnego grania, a nie męczyć się ciągle na niskich poziomach i zero cirkawych akcji, nikt na Ciebie nie zwraca uwagi i każdy Cie ignoruję, nie wiem jaki to ma sens gry :x . A wziąłeś pod uwagę, że może się z kimś założyłem i muszę szybko wbić lvl?

To po co się zakładałeś :x . No pewnie jak grałeś w Tibie to się nie dziwie że tak myślisz . A dokładnie w jakiej grze chcesz wytrenować tą postać ??

W różnych grach… Chodzi mi o MMORPG i szukam serwisu, który zajmuje się tym. Nie wiem czy bym z tego skorzystał, narazie szukam takiego serwisu. Jeżeli chodzi o myślenie… Zakład za dużą kasę? No nie wiem czy jakby Ci ktoś zaoferował dużą kwotę to czy byś się nie skusił, nie napisałem, że się już założyłem, ale gdybym znalazł taki serwis, to kto wie. Więc proszę, nie osądzaj mnie o głupie myślenie.

Nie ma raczej takich servisów ale po koleżeńsku, dajesz kumplowi 20zł i Ci skilluje. Po za tym to na prawdę jest zabronione tak samo jak przegrywanie gier czy ściąganie z neta. O ile wiem w takich sprawach na forum tutaj nie można pomagać.