Settlers 7 - instalowanie gry na dwóch komputerach


(Umpfh) #1

Witam.

Jak w temacie mam pytanie czy w momencie kiedy zainstaluję grę u siebie na komputerze i później zainstaluję na innym komputerze, w innym miejscu to będzie jakiś problem?


(slawex1983) #2

Tak...

Problem prawny.


(Rmk) #3

Zainstalować zainstalujesz ale trzeba ją aktywować (nowy mechanizm UBISOFT-u) i w tedy pojawi się problem.


(Umpfh) #4

Prawny problem rozumiem, ale jeśli grę chcę zainstalować na drugim moim komputerze, w innym gospodarstwie domowym to czy będę miała problemy z graniem na pierwszym głównym komputerze?

Czyli nie da się grać innymi słowy na drugim blaszaku? Czy jak?


(Siarczyslaw) #5

Jeśli druga osoba będzie chciała grać w tym samym momencie co Ty to nie ma szans, jeden z was zostanie odłączony z serwera, nowe zabezpieczenie ubisoftu, blokuje tego typu rozwiązania, jedynym wyjściem jest kupienie drugiej kopii.


(Umpfh) #6

Nie. To ja chcę grać, tylko na innym komputerze. I chodzi mi o sytuację kiedy jest na moim zainstalowany czy będzie problem jak zainstaluje na innym i będę grać? Chodzi o to czy później u mnie będzie wszystko ok?


(silvver) #7

powinno być wszystko OK, tylko właśnie nie będzie możliwości grania w tą grę jednocześnie na dwóch komputerach na jednym egzemplarzu.

A i może nawet wygodne, bowiem sejwy się zapisują na serwerze ubisoftu - zatem na obu komputerach będziesz mieć dostęp do swojego profilu i swoich zapisanych stanów gier (tylko, że będzie wymagane połączenie internetowe do włączenia gry)


(Umpfh) #8

To super. A rozwiązanie z dostępnością zapisów bardzo poręczne. Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam! :slight_smile: