SETUP.EXE na DVD ze sterownikami nie działa

Witam

Mam asusa K50IN z orginalnym syst. Vista oraz płytami: recavery oraz Driver & Utility. Gdy wkładam do napędu płytę z driverami to mogę ją otworzyć ale na komende setup.exe wyświetla komunikat ,This is not a suitable machine for this driver disk".

Jedyne co mogłem żle coś zrobić to próbowałem dla sprawdzenia włożyć do napędu płyte z driverami acera -miałem komunikat ,że ta plyta nie jest przeznaczona dla tego komputera".

Nie wiem co robić ,jakoś to naprawić czy w ramach gwarancji reklamować oficjalnie.

Chcę uniknąć wysyłania notboka dlatego proszę o radę.

Pozdrawia amator w technice komputerowej.

Co chcesz reklamować jak to jest jak najbardziej prawidłowe działanie systemu? Skoro system jest zainstalowany (fabrycznie lub z płyty recovery) to wszelkie sterowniki są zainstalowane automatycznie

Tutaj nie ma co reklamować ewentualnie możesz ściągnąć sterowniki z strony producenta

W nawiązaniu do wiadomości MarS: chciałem tylko sprawdzić czy mam wszystko w pełnej gotowości gdy zajdzie potrzeba ich użycia.

Z mojej próby wynika że nie będę mógł skożystać z zawartości płyty ze sterownikami. Stąd mój post.