Setup.exe oraz inne ustrojstwa

Ostatnimi czasy pojawiają się na moim kompie, dokładnie z uruchomionych procesach takie oto gówna :

iext4.th.jpg

co więcej, razem z nimi uruchamia się IE. I jeżeli nie zamknę szybko tego procesu, to mi zamula system i to w dość szybkim tempie.

Tutaj wklejam loga z Hijacka:

Znalazłem też folder w którym to ustrojstwo się znajduje, jednakże nie wiem, czy mogę coś z niego usunąc :confused:

Dodaje też zdjęcie owego folderu:

foldercz3.th.jpg

Te zaznaczone na czerwono dwa pliki pojawiają się też na moich dwóch dyskach,tzn C i D, w części głównej, nie chowają się nigdzie. Jeszcze zauważyłem ich obecność w moich dokumentach.

Proszę o pomoc

Moje gg : 7092216

Nazwij temat konkretnie.

Może siedzi to w rejestrze :

START->Uruchom->wpisz msconfig i naciśnij ok->wybierz zakładkę Uruchamiane i odznacz wszystko co Ci jest nie potrzebne.

I to powinno pomóc !!

przeskanuj online

http://www.ewido.net/en/onlinescan/

i zainstaluj program antyspyware.

Plik usuń ręcznie w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Oto log z hijackthis :

Oraz z Silent:

Zapomniałem chyba tylko usunąc tego smss.exe, ale on chyba nic wielkiego nie robi. Jeżeli jest taki ważny to mi powiedzcie :smiley:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

i ten nic wielkiego nie robiący WIRUS idzie do kasacji.

Witam

Wszystko się udało i już mam spokój. Nic nie wykrywa, jak na razie. Chciałem się tylko spytać, czy mam usunąć ten plik jeszcze, o którym zapomniałem:

Dziękuję bardzo za pomoc.

usun ten plik jak jest na dysku