SG Mini2 nie wyświetla stron, inne urządzenia działają OK

hej. Mam problem z niewyświetlaniem stron przez telefon SG Mini2. Posiadam w swojej domowej sieci Router D-Link Dir 635 wkręcone 3 antenki, podłączone są do niego 2 laptopy, PC, Nokia N85 oraz SG Mini2.

Poszukałem i znalazłem nowszy firmware niż ten co był wgrany, zmieniłem go, niestety telefon SG Mini2 ma problem. Wygląda to tak że telefon łączy się siła sygnału jest dobra, albo doskonała w domu, i tak jest cały czas połączenie jest aktywne ale włącza się przeglądarkę w telefonie i np wyświetla się strona np. onet i coś chcesz wyświetlić jakąś inną stronę/podstronę i już dostaje komunikat “nie można wyświetlić strony” czasem odświeżanie pomoże ale bardzo rzadko jedyne wyjście to wyłączenie routera bądź telefonu i włączenie ponownie. Poniżej konfiguracja routera.

Zainstaluj Operę Mini i powiedz, czy na niej działa

również ten sam problem.

Może problem leży w telefonie, patrzyłeś w sieci sąsiada/znajomego?

Oddaj do serwisu puki masz gwarancję

jak na razie nie mam możliwości przetestowania tego bo sąsiedzi są na tyle cywilizowani i mają zabezpieczone sieci. Nie jestem do końca pewny czy aby na pewno to wina telefonu gdyż wcześniej mój laptop również miał problem z łącznością mimo że leżał obok routera to ciągle się rozłączał i nie wyświetlał stron, pod update firmware na chwilę obecną chodzi OK, ale telefon nadal ma problem.

Opera Mini nie wyswietla stron, ale opera mobile np dziś wyświetla je.