Shareaza, jak wrażenia?

Interesują mnie opinie na temat tego programu. Słyszałem że ma dostęp do sieci wszystkich innych p2p ale że jest słabo zabezpieczony. Chciałbym się dowiedzieć czy warto instalować, jak narazie używam emule i jestem zadowolony ale zawsze może być lepiej, więc czekam na opinie.

Używałem tego przez jakis czas i powiem szczerze, ze jest calkeim dobry. Dziala dokladnie tak jak kaza czy emule z tym ze w 3 sieciach na raz, co zdecydowanie zwiększa prawdopodobienstwo znalezienia poszukiwanego pliku. Jesli chodzi o zabezpieczenia to mi nie przydazylo sie nic zlego.

on również służy do ściągania plików ze stron torrentów, ale osobiście wole BitCometa. Według mnie jest najlepszy w swej klasie :smiley:

Używałem Shareazy przez jakiś czas i nie byłem z niej zadowolony, jedynym jej plusem było dla mnie to, iż obsługuje sieć torrent, ale lepiej pozostań przy eMule, ja też używam. Zresztą w eMule mam o wiele większe transfery :smiley:

A jeśłi chcesz ściagać pliki z sieci torrent to używaj BitCometa - tak jak to napisał rahzel :]