Shareaza konfiguracja pod ruter

Koledzy pomocy nie wiem jak skonfigurować ruter pod Shareaze mam pentagrama cerberus ADSL2

Opcje > Ustawienia > Połączenia

Masz tam numer portu, którego program używa dla każdej sieci. Przekieruj go na stronie panelu administracyjnego, routera. Jak to zrobić masz w instrukcji obsługi, zresztą nawet nie podałeś modelu.

ceeberus ADSL2 to jest model tego rutera

Złączono Posta : 05.10.2007 (Pią) 20:52

a mozesz mi podac jak ten numer portu zmienić???

Bartek2014

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

jak mam zmienić ten numer portu ??? i gdzie mam go zmienić bo jak konfiguruje ruter to tylko w necie wpisuje numer IP w przeglądarce

no i jak wpisujesz ten numer IP to ci powinien wyskoczyć panel admina, gdzie da się wszystko zamieszać. Gdzie tam będzie zakładka z portami. Wklej screena z panelu admina, to ci coś więcej powiemy.

bab5504d822531c2m.jpg

Złączono Posta : 06.10.2007 (Sob) 10:50

co mam dalej zrobic

przejdź się po tych ustawieniach. Gdzieś (może w firewallu) musi być możliwość wpisania portu TCP lub UDP, adresu IP kompa, któremu ma udostępniać te porty itp.

poza tym na stronie programu, który chcesz odblokować powinien być poradnik jak postępować przy danej marce routera (poszukaj również na stronach o eMule lub innych programach P2P - ktoś powinien napisać o tej marce).

to znaczy ze mam podac w miejsce Ip moje Ip kompa bo tam takie cos znalazlem ale nie wiedzialem co tam wpisac

musisz odszukać takie miejsce, gdzie można podać konkretne porty dla konkretnych adresów ip. tak jak na przykład tutaj:

http://www.emule-project.net/home/files … /range.png

Podajesz konkretny zakres portów dla konkretnego adresu IP.

============================

Większych obrazków nie było?

Monczkin

ja tylko cos takiego znalazlem nie wiem co dalej robic/… a93f56e6b1df4156m.jpg

Złączono Posta : 07.10.2007 (Nie) 9:28

a mozesz mi podac jakiś link zebym sobie ustawił ten ruter tylko zeby był po polsku bo z angielskim u mnie słabo