Shhost.exe


(Narnijka) #1

można to wyłączyć w menadzeże?

co to jest? Czy nie przypadkiem jakiś trojan? :frowning:


(Lackymen5) #2

a nie przypadkiem ''svchost.exe'' zlokalizowany w folderze :c:\windows\System32 ? .Jesli tak, to proces systemowy http://www.liutilities.com/products/win ... y/svchost/ , w innym przypadku svchost.sxe jest virusem, spyware, trojanem lub robakiem http://www.neuber.com/taskmanager/proce ... t.exe.html


(Arturro) #3

Witam

Jesli jest rzeczywiście tak jak piszesz ze jest to plik svhost.exe to tak jest to trojan i musisz go usunac z menadżera


(Narnijka) #4

nie svchost.exe tylko shhost.exe

ten shhost.exe ma ścieżkę c:\Program files\OutLaster\shhost.exe

ciekawe, ze skanowałam pandą titanium, mks virem, ad-awarem, pest patrolem i nic nie wykryło. Czyli mogę spokojnie wywalić gada?

Dzięki za pomoc :slight_smile:


(system) #5

W Internecie nie ma prawie żadnych informacji o tym pliku ani

o programie Outlaster. Google znalazł raptem dwa wyniki!

Ty też nie wiesz, co to jest...

Więc najlepiej będzie to usunąć usunąć z całym folderem. Najprawdopodobniej w trybie awaryjnym, bo chyba nie da się zabić tego procesu w Menedżerze zadań.


(Lackymen5) #6

czym skanowałaś?, nic nie ma na jego temat , nie wygląda na coś złośliwego , sprawdz co to za aplikacja we właściwosciach, kiedy instalowana, sama oceń czy jest Ci potrzebna.


(Narnijka) #7

już wywaliłam i nic złego się nie stało(w razie czego mam kopie). Ostatnio instalowałam dużo programów i to pewnie jakiś spy albo trojan. Teraz sobie przypomniałm, że podczas skanowania mks virem wykrył mi jakiegoś trojana(nie pamiętam nazwy) i zdaje się, że był w tym katalogu co ten shhost- pewnie jakaś pozostałość. :lol: