Shoutcast w winampie jak skonfigurować

jak skonfigurować shoutcast w winampie i skat pobrać szukałem instrukcji i byla tylko ze jest coś żeby do czyjegoś radia sie dopisać a ja chce mieć własne i jeszcze jest jakieś pole na url nie wiem o co chodzi i o jakie hasło dajcie szczegółową instrukcje

dawid98 , musisz mieć najpierw serwer shoutcasta, zakładasz go u siebie na kompie albo rejestrujesz się TUTAJ, a następnie konfigurujesz na stronie swoje konto.

dobra jak wszystko zrobie to jak mam nadawać?, bedzie widać moje radio na stronie www.shoutcast.com ?

dawid98 , jak wszystko ustawisz to wchodzisz na: www.xxx.listen2myradio.com (zamiast “xxx” wpisujesz swój login) i tam będzie odtwarzało :slight_smile:

niezrozumialeś mnie ja chcialem nadawać przez winampa z dodatkiem shoutcast żeby to radio bylo na stronie www.shoutcast.com i niewiem jak ten dodatek skonfigurować a nie o coś innego

dawid98 , to Ty mnie źle zrozumiałeś, po co Ci na stronie shoutcast.com jak możesz ustawić sobie opis na GG z linkiem do listen2myradio :stuck_out_tongue:

A po drugie na stronie listen2myradio też będzie Twoje radio widoczne jak na shotucast.com.

jak robię to na tej stronie to mi wyłącza przeglądarkę wiec i tak chce na shoutcast.com