Shut Down Expert .Czy to bezpieczne?

Witam mam program Shut Down Expert który automatycznie włacza mój komp codziennie o 9 rano moje pytanie czy to bezpiczne ?

jak ten program działa komp wyłacza sie inaczej pisze ze przechodzi w stan hibernacji ale jakieś takiej innej bo nic nie działa zaden wiatrak itp a rano jak wstanie do komp wraca do poprzedniego stanu przed wyłaczeniem np jeśli winamp działa o godzinie 20 jeśli wyłacze go właśnie o tej 20 to o 9 rano działa od tego mometu wyłaczenia.

I właśnie nie jestem pewien czy to dobre dla kompa ?

klik

Bezpieczne, a te wiatraki to można w BIOSie zmienić i będą działać i dobrze by było jakbyś od czasu do czasu normalnie go wyłączył i ipotem normalnie włączył.

Sorry. Nie da się !!

Kruszon92 , na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

przy hibernacji wiatraki niemogą działa bo hibernacja to zapisanie sesji (czyli programów otwartych okien , dokumentów(ogółem wszystko co było robione/uruchomione)) i wyłączenie pc. przy uruchomieniu ponownym sesja zostaje przywrócona i można łatwo kontynuować prace…

hibernacja jest bezpieczna i bardzo wygodna przytym…