Sieć bezprzewodosa wyłącza się, gdy łączę się z internetem

Witam

 

Szukałam podobnych wątków, ale żaden nie opisywał mojego problemu. Mam windows 8. Rzecz w tym, że gdy łączę się z moją domową siecią wifi na moim laptopie nagle ni stąd ni z owąd wifi się wyłącza informując, że nie ma dostępnych połączeń. 

Następnie wyskakuje komunikat, że nie można się połączyć z tą siecią a kiedy klikam zamknij, sieć beprzewodowa się znowu włącza. 

Dodam, że czasami jest taki czas kiedy internet łączy się normalnie lecz nie wiadomo kiedy ten moment następuje.

Pozostałe urządzenia łączą się z siecią normalnie. Tylko laptop czasami się połączy a czasami występuje problem jaki jest w tytule.

Skanowałam komputer wielokrotnie i nie wykazało żadnych wirusów. 

A no i łączenie się z innymi sieciami na laptopie idzie bezproblemowo. Tylko z tą siecią tak jest i tylko na moim laptopie.

Myślałam nad tym, że coś mi po prostu na laptopie blokuje dostęp do sieci, ale nie mam zielonego pojęcia co, bo na pewno nie avast którego mam. Problem występował przed jego zainstalowaniem.

 

To chyba na tyle. Nie znam się za bardzo na komputerach, ale jak będą potrzebne dodatkowe informacje postaram się je odnaleźć.

 

Spróbuj zaktualizować sterowniki do karty wifi do najnowszej wersji. Najlepiej pobierz bezpośrednio ze strony producenta układu.

No tylko jest mały kłopot, że nie mogę się połączyć z internetem. Ale jak tylko trafię na moment kiedy będzie połączony to dam znać czy podziałało.

 

Windows powiedział mi, że oprogramowanie sterowników jest aktualne. To oznacza chyba, że nie trzeba ich aktualizować, tak?

Z góry przepraszam jeżeli zadaje głupie pytanie, ale nie jestem zbyt obeznana.

 

No i nie wiem czy to istotne, ake kiedy łączę się z internetem, nie można wcisnąć Anuluj. Tak jakby coś wymuszało czas oczekiwania by wyłączyć w tym samym czasie sieć bezprzewodową.