Sieć domowa co będzie lepszym wyborem do powiększenia sygnału (Extender czy drugi Router)

Witam kupiłem router spisuje się znakomicie ale ściana dzieląca dom na pół tłumi zasięg więc muszą być dwa urządzenia. Router który kupiłem przed ścianą i urządzenie w drugiej części domu, która bd przy komputerze do którego chcę połączenie kablowe. I czy kupić extendera, którego podłącze do kontaktu w drugiej części domu przy kompie i podłączyć go kablowo z routerem i potem kabel do kompa a extender na drugą część domu. Czy extender taki do 100zł ma wejście na podłączenie kablowe od routera do extendera i od niego do kompa. I czy bd równie dobrze rozsyłał sygnał po drugiej części tylko na dobrym poziomie ? To było by najwygodniejsze. Lecz w grę w chodzi również zrb tego samego ale z drugim routerem. Czyli dokupić extender czy router ? Bo extender wygodny bo tylko do kontaktu i do routera. Co sądzicie ?

MichalQ

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.