Sieć i NFSU2

  1. Czy da sie tak zrobic zeby podłaczyc same kompy do siebie i nbiebyło połaczenia internetowego i jak to zrobic??

  2. Czy trzeba byc zarejestrowanym zeby grac w NFSU2 przez sieć LAN?

  1. niebardzo wiem oco chodzi :confused:

  2. nie

zrobić sieć

Jesli mieszkacie nie daleko siebie to najlepszym rozwiazaniem bedzie kabelek-najlepszy jest wtedy przekaz

  1. to jest tak my mamy sieć, tylko zeby w cos pograc to trzeba wyłaczac firewalla a ja nie jestem za tym, ale chodzi mi oto ze, koles ma nesostrade i rozdziela neta przez router i dzieki temu ja mam net bo jestem do niego podpiety, chodzi mi oto zeby byc podłaczonym kablem do jego kompa a nie do routera i czy tak sie da to czy bede mogł z nim pograc przez siec

  2. wczoraj probowałem grac z kumlem przez siec to i mi i jemu wywalał bład, tak było jak bym właczony i wyłaczony firewall, a wtym błedzie chyba chodziło oto ze musze skonfigurowac siec lokalna o co chodzi

Witam, W głównym programi vortalu jest prezentacja pt"Mała sieć domowa w Win XP" musisz poustawiać IP, sądze że skoro on Ci udostępnia net to ty masz IP przydzielane automatycznie, a w grach raczej musisz sam ustawiać (nie jestem pewien ale warto spróbować)

Ja w moim przypadku bez problemów na “ręcznym” IP grałem w tą gre z kumplem.

Ps.

hmn troszke podejrzane :stuck_out_tongue:

  1. czemu podejzane

  2. wszystkie DNS i IP sam ustawiam

Cierpliwość jest cnotą :slight_smile:

Nie poganiaj, post OUT.

Ponieważ neo nie wolno dzielić, jedynie w tym samym lokalu :stuck_out_tongue: