Sieć lokalna 'maksymalna akceptowana liczba połączeń'problem

A więc wczoraj z niewyjaśnionych przczyn w sieci zaczęło w robocie dziać mi sie coś dziwnego tzn. do mojego komputera jest podlącozna drukarka która jest udostepniona w sieci do tego na moim hdd jest udostepniony folder dla całej sieci około 15 komputerów. I wczoraj nagle zaczęło dziać się coś dziwnego tzn. przy próbie wydrukowania lub dostania sie na moj komputer w celu wejscia do udostepnionego folderu dostaje komunikat ““Do tego komputera zdalnego nie mozna obecnie uzyksac wiecej polaczen, poniewaz istnieje juz maksymalna akceptowana liczba polaczen”” i coś tam jeszcze skontaktuj sie z administratorem sieci, możesz nie mieć uprawnień do tego itp.

I kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzic co mogło się posypać…

Nie wiem ustawienia karty sieciowej ? … switch sie posypał czy co jeszcze mogę sprawdzić, żeby działała ta sieć bo mnie z księgowości zaraz powieszsza jak nie bedą mogły drukować.

Czasami co jakiś czas mogę wejść na ten komputer z innego i wydrukować coś, ale nie wiem co jest przyczyna, że czasami wpusci a czasami nie.

Rattuuuunnnkuuu1!1

OnlyTrue , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A czy może to być wina nie wiem psującego się switch’a czy może coś w ustawieniach sieci muszę zwiększyć ilość komputerów jakie na raz mogą sie podłaczyć z moim komputerem.

ratunku nie wiem co sie dzieje… i jak to naprawić…

///edit

http://support.microsoft.com/kb/314882/pl

na stronie microsoftu znalazlem cos takiego

ale wczesniej przed wczoraj bylo tak ze z wszystkich komputerow mozna bylo wejsc na serwer i dodac cos do kolejki do drukarki nawet jak w kolejce bylo 10 komputerów.

net config server /autodisconnect: czas_przed_automatycznym_rozłączeniem

Wiruski ?

Xp-anti i zwiększ liczbę połączeń.