Sieć osiedlowa i problem z ustawieniem routerów

Witam mam problem z ustawieniem routerów do sieci. Mam kartę wifi na usb i do niej podłączoną antenkę i internet na tym chodzi. A teraz chciałbym rozszerzyć ten internet na mojego lapka, lapka siostry przez wifi a na plazme inny komputer kabelkiem. Router który nadaje internet to TP-LINK_A1E8CE (przynajmniej taka nazwa). A ja mam routery [1] tp-link tl-wr743nd ten do odbioru z tej antenki co jest podłączona pod usb. A do rozsyłania [2] tp-link tl-wr740n.

Połączenie wyglądało by tak router [1] odbierał by sygnał i wysyłał kabelkiem do routera [2] a z niego poprzez wifi do obu lapków i kabelkiem do kompa i plazmy.

A mój problem polega na konfiguracji tego pierwszego routera, nie mogę sobie z tym poradzić. Mam adresy sieci ip i inne tam z tej sieci z połączenia przez ta kartę usb. Słyszałem coś o tych samych ip że nie mogą być ale jak to ustawić proszę o pomoc.

daje podgląd z karty usb

ChomikImage.aspx?e=EwwtuxB8ySw6YKKKR-gJv6knGqd1W6J10qyxdAeq5aRgP6adM2Pe2JclNhKP83LpjjizZOG70W27s-l7mmbps6TXyXRCnpUNpqVbWge9XPI&pv=2

Proponuję zrobić tak: antenę podłącz do TP Link TL-WR743ND, podłącz go do drugiego routera z portu LAN do LAN (routery wspierają auto MDI-MDIX), na TP Link TL-WR743N wyłącz serwer DHCP i powinno wszystko działać.

Adresy IP mają być takie same.