Siec osiedlowa Pytanie o Program

Mam osiedlowke i wiadomo ze jes cos takiedo jak miejsca sieciowe mozna je przegladac i patrzec czy ktos ma cos ciekawego na PC a wiec moje pyt brzmi czy jest jakis stabilniejszy program do przegladania Sieci w ktory nie wyskakuja take błedy jak TU

CZekam na Odp.

PS. sorry za grafe na zdjeciu i moze ze cos powielam bo byl taki temat ale ja nie znalazlem odp. na moje pytanie!

:slight_smile:

To akurat raczej nie blad tylko dany komputer jest w tej chwili niedostepny bo jest wylaczony:P

a to :

1n9k9v6enj4wqc5tm.jpg

A jest jakis program zeby sobie przegladac siec szybciej i lepiej bo ten windowsowy to klapa

Jarek-Maj a wyśliłeś się żeby przeczytać treść komunikatu :?

Powodów jego może być wiele:

:arrow: User niedostępny w sieci.

:arrow: User sieci blokuje dostęp do swoich zasobów za pomocą hasła.

:arrow: User sieci blokuje dostęp do swoich zasbów za pomocą firewalla.

A jeżeli chcesz program za pomocą którego wleziesz z butami na każdy komputer w sieci to takiego na pewno tutaj nie dostaniesz.

Dzieki za odp. ale nie chodzi mi o lamanie hasel tylko o program ktorym moge stabilniej przegladac siec! !!

Jest taka wtyczka do Total COmmandera

http://totalcmd.pl/download/wfx/net/NetworkAlt

plugin for Total Commander 5.51 or later

Ja również mam sieć osiedlową tzw. internet kablowy i jak wchodze w miejsce sieciowe to widzę tylko swój komputer. Jaka jest przyczyna tego że nie widze innych komputerów?

Moze jestes sam w swojej grupie roboczej zobacz czy nie ma jakis innych wejdz na moje miejsca sieciowe>>po lewej masz “wyswietl komputery grupy roboczej” klikasz i teraz masz po lewej “Inne miejsca” i tam “microsoft windows network” klikasz i powinny sie pokazac inne grupy jesli sa :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Miejsce sieciowe wyszukaj (klawisz F3) a następnie do okna Nazwa komputera wpisujesz * (gwiazdka) i Wyszukaj

schowek025jk.jpg

a tak na marginesie czy przeszedłeś przez Kreator konfiguracji sieci??

Przeszedlem mam chyba dobrze zkonfigurowane ale nie jestem pewien :slight_smile:

Wyszukiwanie z gwiazdka jest bardzo pomocne dzieki