Siec WAN->Router->Router->Kompy. Problem z konfiguracja

Witam, mam taki problem a mianowicie:

Moja sieć dziala w taki sposób, że mam Router Air-linka. 2x wyjscie lan i na antenke. Antenka leci kablem na dach i stamtąd ‘odbieram internet’. W Routerze miałem skonfigurowana warstwę LAN i warstwę WAN ( z danych podanych mi przez operatora.).Od Routera to szło do switcha i po kompach. Na komputerkach wpisywałem ich IP, maskę podsieci i 2 serwery DNS podane mi także przez operatora. Teraz jednak potrzebowałem rozszerzyć swoją sieć o wifi, zakupiłem router TP-Link, No i on prosi mnie o zdefiniowanie warstwy LAN i warstwy WAN. I teraz takie moje pytanie: Lan podaje normalnie, jego ip które chce żeby było używane i maskę podsieci, a WAN podaję TAKŻE te dane które mam w tamtym routerze? A bramą domyślną jest wtedy także ta brama podana mi przez operatora? ( konfigurując WAN ) Bo szczerze mówiąc sam nie wiem czy mam podać jako bramę domyślą IP routera który bezpośrednio łączy się z netem, IP podane przez operatora czy co. }

PS Na kompach podaje jako bramę domyślną IP routera z którym się łączą(tego drugiego teraz w tym wypadku, tak?) Schemat:

Antena na dachu-Internet----->Router Airlink---->Router TP-Llink----WI-FI+Kable po domu.

Konfigurujesz to tak:

  • Router Airlink