Sieć wfi nie wykrywa laptop


(Arco) #1

Witam wymieniłem dysk w laptopie Fujitsu Siemens Amilo M7440, no teraz mam problem z wykryciem mojej sieci sterowniki wgrane, a jak chce włączyć pstryczkiem sieć to kontrolka nie świeci.. jak przyczyna może być .... z góry dziękuje za pomoc... :frowning:


(Gorgoroth) #2

Powiedz jaki system operacyjny, jaka karta sieciowa i jakie oprogramowanie dot. sieci bezprzewodowej (sterowniki itd.).


(Arco) #3

Windows XP Home Edition… karta sieciowa Intel® PRO /Wireless 2220BG Network Connection

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/599bd957320f4ac2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e06f9a4417cd8633.html


(Gorgoroth) #4

Na tej stronie znajdziesz najnowszy sterownik do swojej karty sieciowej:

http://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=17526

Instalacja jest szybka i prosta. Sterownik to tylko dodatek, który zrobimy przy okazji ;] Zawsze warto mieć najnowszy. W ten sposób wyeliminujemy ewentualną niechęć współpracy ze strony niedopracowanego sterownika.

Piszesz, że w ogóle nie możesz odnaleźć sieci… Może to Twoja karta sieciowa jest wyłączona? Wejść w Moje miejsca sieciowe , a następnie w Wyświetl połączenia sieciowe i sprawdź, czy Twoja sieciówka jest w ogóle włączona.

schowek02n.jpg

Kliknij PPM na odpowiednie urządzenie i sprawdź czy w menu nie ma czasami opcji Włącz. U mnie jak widzisz jest Wyłącz , co oznacza, że karta jest teraz włączona.


(Arco) #5

Karta jest włączona ,ale gdy przycisk włączam to kontrolka nie świeci …sterowniki już próbowałem , podpinam stary dysk i wszystko działa …


(Gorgoroth) #6

To dziwne. Skoro wszystko jest włączone, wszystkie ustawienia są takie same jak na drugim dysku to nie mam pojęcia w czym rzecz.