Sieć WiFi - brak poprawnej konfiguracji protokołu IP

taki oto komunikat mi się pojawia: “Karta sieciowa połączenie sieci bezprzewodowej nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP” co mam w takiej sytuacji zrobić, trochę poprzeglądałam google (bo nie gryzie :smiley: ) no i forum, ale nadal nie znalazłam w jaki sposób mam połączyć się z siecią, próbowałam Właściwości: połączenie sieci bezprzewodowej -> protokół IPv4 ->wszystko na automat, ale to nic nie daje, ktoś na forum też napisał, aby odinstalować kartę sieciową i zainstalować jeszcze, raz, ale czy jak odinstaluje to mi się nie usunie ta karta, a po za tym, którą usunąć, jak w zakładce karty sieciowe jest 5: Intel R 82577LM Gigabit Network Connection, Intel R Centrino R Advanced N 6200 AGN, Microsoft Virtual WiFi Miniport Adapter, Urządzenie Bluetooth (Protokół TDI RFCOMM), Urządzenie Bluetooth (sieć osobista)

Ta.

Przeinstaluj sterowniki.

Zaopatrzenie się w sterowniki sterowniki-msi7309-t502399.html

Zobacz moje rady w temacie win-brak-strony-domowej-t502737.html

Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

netsh interface ip show config

netsh dump > netsh_dump.txt

netsh wlan show all

netsh wlan show drivers

UWAGA! Polecenie _ netsh dump _ zostanie zapisane w pliku w folderze _ Moje dokumenty _ , skopiuj i wklej zawartość tego pliku.