Sieć wifi z hasłem nie łączy, bez hasła łączy

Tak w skrócie w temacie to mało może mówi.

Mam jakiś tani router MicroDigital coś tam. Ustawiłem w nim zabezpieczenie WPA-PSK i od tego momentu laptop Compaq z systemem WinVista Home Premium nie może się połączyć z siecią. Gdy zabezpieczenie hasłem usuwam to łączy się bez problemu. Więc założyłem hasło na nowo i spróbowałem połączyć się z siecią z innego komputera (też Vista Home Premium) i udało się. Jednak z Compaq nadal nic. Diagnozuje problem i żadnego rozwiązania.

Miałem podobny problem. Posiadam router Linksys’a i rozdzielam aktualnie na 2 laptopy ( Acer’a z XP oraz Thosibe z Win Vista ). Powiem ci ze zresetowałem router i skonfigurowałem go z laptopa Thosiby ( wczesniej był z acera, i zwyklego PC ktory aktualnie stoi w naprawie ). Pomogło mi.

Jeszcze jeden problem mialem kiedy z PSP probowalem się połaczyc. Bez hasła sie dało a już z hasłem nie. Tego problemu jednak nie rozwiazałem. Może będzie to ciekawostką dla innych jak można ten problem rozwiązać. ; PP

Wejdź w centrum sieci i udostępniania, zarządzaj sieciami bezprzewodowymi, odszukaj nazwę swojej sieci i ją usuń. Po takim zabiegu powinieneś normalnie się połączyć.