Sieć WIFI zapomniane hasło - jak odzyskać?

Witam serdecznie, 

 

Posiadam Modem Dovado 3GN. Modem ten ma podpięty modem USB E3131, na tym sprzęcie funkcjonuje domowa sieć wifi. Na samym początku zmieniłem hasło do sieci, oraz do Dovado. Wszystkie niezbędne urządzenia połączyłem z siecią, hasło zostało zapamiętane wszystko ok. Natomiast teraz chciał bym połączyć się z siecią z nowego telefonu a tu problem zapomniałem hasła do sieci i modemu Dovado.

 

Pierwszy telefon ma zapamiętane hasło do tej sieci. Czy istnieje możliwość podejrzenia hasła z pozycji telefonu, który ma do niej dostęp? - menu główne telefonu oferuje jedynie funkcje gotowe, lub zapomnij sieć, brak jest funkcji podejrzenia hasła. Natomiast gdzieś w pamięci telefonu musi być ono zapisane.

Głupia sprawa, ale cóż. Proszę o rady jak dostać się do hasła sieci zapamiętanego przez telefon numer 1.

 

Pozdrawiam, dziękuję. 

Dovado to nie modem - to po pierwsze.

Najważniejsze jest hasło do niego właśnie.

Co za problem go zresetować i ustawić na nowo po kablu? To chyba jedyne wyjście. Dla wprawionego kwadrans zabawy.

Jak nie potrafisz to szukaj znajomego informatyka co zna takie tematy, hasła z telefonu raczej nie odzyskasz a jak już to gra nie warta świeczki.

“Ustawić na nowo po kablu” - rozwiń to. 

 

Restartując modem, jedynie uruchomisz go ponownie. 

Problem Rozwiązany!

Wystarczyło przytrzymać guzik reset 10 sekund, po czym dokonał się twardy reset i modem został przywrócony do ustawień domyślnych. 

 

Dzięki i pozdrawiam :slight_smile:

Co to za pomysł  żebv wszystko od nowa konfigurować jak wystarczy podejrzeć haslo do WiFi