Sieć WIFI

Witam

Posiadam na jednym komputerze stacjonarnym modem Huawei Cyfrowego Polsatu oraz Tp Link (karte WIFI) na drogim identyczna kartę TP-linka . Na jednym komputerze chcę utworzyć sieć WIFI bez żadnych komplikacji typu wpisywanie tych samych danych na drugim komputerze tylko po prosu kliknąć wyszukaj i sieć jest dostępna . Pragnę też aby w tej sieci był ten internet z modemu. Jak to zrobić jestem w tych sprawach zielony próbowałem utworzyc sieć niby była utworzona ale za to 2-gi komputer jej nie widział ani moj komputer jej nie widział . Proszę o szczegułową instrukcej chciałbym tez za pomocą tej sieci mieć dostęp do dysków 2-go komputera .

Dodane 26.05.2011 (Cz) 15:19

Windows XP Profesional sp.2

r.januszek ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

http://www.google.com/search?sourceid=c … +ad+hoc+xp

Po zestawieniu połączenia, wystarczy udostępnić połączenie z którego jest internet - w oknie Połączenia sieciowe ostatnia zakładka we właściwościach danego połączenia.