Siemens C60 VS Siemens s55

Ktory telefon wedlug was jest lepszy??

Są na bardzo podobnym poziomie technologicznym, ale polecał bym ci s55. Jak będziesz robił zdjęcia to niech cię nie zdziwi ich fatalna jakość :wink:

To chyba jasne ze S55 Jak sama nazwa wskazuje S… :smiley:

Porównanie :arrow: KLIK

ja wybrał bym s55

No co Ty piszesz…miałem kiedyś ten telefon, teraz mam Nokie 7650 i zdjęcia z S55 były lepsze niż z Nokii, miedzy innymi dlatego że aparat w S55 ma lampę błyskową :wink: Wszystkie wychodzily bez rozmazań i ostre :wink: Dodam że jest to aparat o rozdzielczości VGA (640x480) podczas gdy wiekszość takich aparatów w telefonach tej klasy ma rozdz. 288x352 pikseli. Nie wiem który aparat wbudowany w komórke robi tak dobre zdjęcia. (nie mam na myśli tych których cena przekracza kilka tyś zł :wink: ) Ogólnie telefonik jest bardzo fajny i przede wszystkim ładny, ja zmienilem na Nokie 7650 dlatego że chciałem mieć telefon z Symbianem 8)

witam

wedlug mnie lepszym telefonem jest Siemens S55 :smiley:

Maverick, mi chodzi o to, że zdjęcia fatalnie wyglądają na jego wyświetlaczu(4096kolorów), nie przeczę, że robi dobre zdjęcia, bo jak wysyłałem na mojego sagema(65595kolorów) to wyglądały świetnie, aczykolwiek nie zrobi się ich zbyt dużo bo bateria nie wytrzyma :stuck_out_tongue:

Bażant no tu się z Tobą zgadzam na wyświetlaczu zdjęć za dokładnie nie pooglądasz. A ekran nie wyświetla nawet 4096 , lecz jedynie 256 kolorów (101 x 80 pikseli, do 7 linii tekstu) :slight_smile:

Heh bo to jak sama nazwa wskazuje S-klasa tego producenta