Siemens C60 - wgrywanie softu przez kabel USB

(Dawid 333) #1

Kupiłem se siemensa c60 i mam w nim wgranego softa w wersji v.23. Chciałbym go zmienić na nowszego (v.26) ponieważ zdaża sie że telefon sie zawiesza i nieposiada on m.in takiej opcji jak nagrywanie dźwięku. Posiadam kabel USB i czy jest możliwość jego wgrania właśnie przez kabel USB, ściągnołem se tego softa ale nie ma w nim opcji usb tylko COM. Jeśli taka mozliwość istnieje to moze mi ktos napisać w jaki sposób mam to zrobić chodzi mi o ustawienia i ile taka operacja mniejwięcej potrwa.

A i jeszcze odnośnie wgrywania przez kabel USB. Można ściągnąć sobie animacje xp do tego telefonu i wgrać ją. Do tego celu jest potrzebny program DESSwitcher w którym nie ma opcji USB tylko porty COM czy można także w jakiś sposób wgrać to za pomocą kabla USB???

(Krzysiel) #2

rzeby uniknąć niespokoji związanych z zawieszką najlepiej robić wszystko na świeżym systemie. Dodatkowo przydał by się zasilacz UPS. Co do softu prosze poczytać na stronie producenta ewentulanie wyposarzyć sie w kabel pod standardowe wejścia COM

(system) #3

Podłącz telefon do kompa i wpisz na klawiaturze telefonu *#06# =>więcej i powiedz co pisze pod ACC.

Jak DCA-540 to tym kabelkiem nie wgrasz softu, jest to kabelek do wgrywania dzwonków, gier, zdjęc itp

Jak pisze DCA-510 to powinno się wgrać bez większego problemu