Siemens C65 - co o nim sądzicie?

Mam zamiar kupić sobie ten model komórki i chciałbym się dowiedzieć co o nim myślicie :]

no fajny telefonik widziałem ten telefonik i podoba mi sie wyswietlacz OK!

Wklejam fotke telefonu,dla tych bardziej “leniwych”

8aa8063ef36d7dab6a7384fd7413102f.jpg

:wink:

Wiem jak wygląda, leniwą lamą to ja nie jestem. Ja się pytam co o nim sądzicie :smiley:

Chyba rzeczą oczywistą jest,iż nie wsadziłem fotki dla Ciebie tylko dla innych userów,nie znających,bądź nie kojarzących wyglądu telefonu,co ułatwi im dokonanie wyboru :roll:

Nieuzywałem go wiec nic od siebie nie moge powioedziec :? Ale zajrzyj tu i sprawdz komentarze: http://www.mobile.inspiracja.com/Siemens,C65,phone.php

ja mam model cx65 i jestem b zadowlony

Słyszałem, że ma słabą baterie, ale po wyłączeniu pewnych opcji jest spoko. Wyświetlacz mi się bardzo podoba, zdjęcia też są niezłe. Hmm…

Powiem szczerze, że ten fonik mi się bardzo podoba. A przede wszystkim jego wygląd jest wyczepisty :lol: Mają go kumple i wyświetlacz jest dobry ładnie zdjęcia na telefonie wyglądają już nie wiem jak na kompie ale na pewno gorzej bo ma tak zwany aparat CIF czyli tylko do telefonu bo na kompie już słabej jakości zdjęcia będa.Ogółem bardzo fajny telefonik 8)

Bawiłem się dzisiaj nim przez 5 minut i powiem, że jedna rzecz mi się nie podoba - dźwięki :roll:

Niestety…

Siemensy zawsze mają kulawe i co najgorsza okropnie ciche dzwonki. Nie wiem dlaczego ten problem przez tyle czasu nie został wyeliminowany :roll:

Ten Simens jest spoko. Jednak bateria mogła byc lepsza.

Zawsze możesz dograc nowe,lepsze przez podczerwień:wink:

Mam go i jeste super!! Zdjęcia jak na komórke to dość dobre aha i ma zooma cyfrowego 3x Bajer!! Jedyna wada w tym telefonie jeśli to można wogule tak nazwać to jest batreia !!

No wreszcie go mam. Narazie się nim bawie :smiley:

no to fajnie!! Aha ile ci bateria trzyma?!?!

Koleś w serwisie mówił że jak mi się wyczerpie to mam ładować 10h. Kupiłem ją o jakiejś 11:30 a o 17:00 zaczołem ładować, ale jak ją dostałem to już była coś wyładowana. Zobaczymy jutro :smiley:

Nawed spoko telefon i moglby miec troche wiekszy wyswitlacz :o

Mój brat ma taki i jest spoko. Nic dodać nic ująć. :smiley:

Damian nie ściągaj :wink: