Siemens c65 i IRDa

mam maly problem ten temat byl juz poruszany ale mi nic nie dal . lacze sie przez irde z telefonem siemens c65 ,komputer normalnie wykrywa telefon a ten program ktory sciagnolem z oficialnej strony nie. prosze ewetnualne o jakies linki albo rady co zrobic .potrzebuje program krory umozliwi mi przeslanie zdjec z telefonu na komputer

z gory dziekuje za pomoc

a musisz akurat łaczyc sie przez podczerwien nie mozesz normalnie przez kabel - kolega moj łaczy sie mormalnie z kompem i wszystko mu gra w takim samym modelu jak twoj

Ale maximuss36 nie wpadłeś na to, że on może nie mieć kabla? Tylko ma irdę. Jeżeli chodzi o wysyłanie fotek z fonu na kompa to nie jest ci potrzebne żadne oprogramowanie, w fonie wjeżdzasz na zdjęcia które chcesz wysłać wchodzisz w ustawienia i powinna być opcja wyślij przez: irdę, mms, email wybierz irdę i po kłopocie. Ja wysyłam z komóry przez ten sposób (jeżeli masz win xp to on jak podłączysz kabel sam wykryje nowy sprzęt i go zainstaluje)

dzieki bardzo bo powiem szczeze ze myslalem o wszystkim a nie o tym ze to trzeba raczej telefonem poklikac , no i prawidlowo wyszlo :smiley: :smiley: :smiley:

Popdlaczam kabel irdy do kompa ale nie mam zadnej plytki z oprogramowaniem do niego (dostalam tylko kabel od kolezanki) jak mogle wysylac zdjecia na komputer i ewentualnie z komputera na komorke? nie wykrywa mi komorki… :frowning: POMOCY BLAGAM! !!

a ja kupilem dzisiaj irde i mam ją podlaczoną przez usb no i nic mi nie dziala :frowning: potrzeba jakis sterownikow czy czego :frowning: blagam o pomoc !!

Sam mam irde i siemensa c65 lacze sie z nim bez problemow mam tez inne bajerki do tego telefonu ale o tym pogadamy na gg albo w mailach nr gg 4512327 mail murzyn@poczta.of.pl