Siemens c65-kilka pytan

hmmm. a wiec(hmmm- to napewno nie oznaka myslenia, nie ma sie co bac)

czy mozna ustawic tony dzwonkow?? bo mam dwonek z filmu kryminalnych i jakis niepozadany dzwiek sie wkrada jakis warkot a gdy przeslalem na taty nokie to szlo pieknie, denerwuje mnie ten dyktafon chce zeby nagrywalo bez szmerow i wyraznie tak jak jest to w telkach sony(erikson czy cos) bo nawet jak jest cicho to jestt to sszzzzsszuusszuzuusz jakby conajmniej byla wichura a nic przeciez nie slychac, dzwonki real musik koledzy mi wmawiaja ze ja je dyktafonem nagrywalem a przeciez one sa z mojego kompa zgrywane usb. poprostu dzwiek jest niewyrazny i tez szumi, czy to wina glosnika czy d asie to jakos ustawic , moze jakims programem do otwierania ukrytych plikow ale gdzie te pliki z dostrajeniem tych rzeczy??

Dyktafon już taki jest w tym telefonie nie da się z nim nic zrobić żby lepiej działał. A dzwonki real-music co zgrywasz z kompa mogą mieć poprostu lipną jakość. Pamiętaj siemens c65 to nie to co nokia albo SE.

ehh… a da sie jakos go przerobic? dodac baterie leprza, nowy leprzy glosnik itp??

sam mam ten model, niestety dyktafon już taki jest, strasznie słaby, co do dzwonków to poprostu jakoś słaba bo c65 nie obsługuje formatu mp3

co do dyktafonu to tez mam tego siemensa i dyktafon to katastrofa co do pytania czy da sie go przerobic i wymienic baterie to wszytko sie da trzeba tylko chciec :twisted: ,no prawie wszytko " :stuck_out_tongue: