Siemens c65

Witam,

Mam zamiar kupic sobie w najblizszym czasie siemensa c65.Troche sbie juz o niej poczytałem ogólne funkcje itd. ale chciałbym się spytac kogoś kto posiada ten telefon jak mu się sprawuje i czy warto go kupić ewnetualnie coś innego ale nie droższego niż ten ale zaznaczam ewentualnie.

pozdrawiam

Telefon jest w granicach 400 zł dodaj jeszcze mniej niż 100 a będziesz miał o niebo lepszego CX 65, (mój tata go ma)

Gdybym wiedział ,że on się tak zacina to bym go nie kupił ,ogólnie jest dobry, niewielki ,dużo kolorów ,polifonia wporzo ,ale tylko strasnzie się wiesza.Więc bym wolał na Twoim miejscu wziąść coś SE ,albo Siemensa cx65

nie kupuj go, bateria ledwo trzyma 2 dni, jak lezy caly czas, jak jest wl aparat to wytrzymuje max 4 godz, szok… zacina sie jak diabli, no z softem v56 jest juz prawie dobrze, jakosc zdjec bardzo przecietna mialem go przez 5 miesiecy i o 5 miechow za duzo nie polecam

Nie kupuj go, lepiej juz dołożyć pare zł i kupić cx65. Dostaniesz nówke na allegro za 430zł

Przepraszam bardzo! Czy telefon służy do dzwonienia czy do robienia zdjęć? Noi… czegoś się spodziewał za te pieniądze? 4mln pikseli i 3x zoom?

Przesadzacie mi przy sofcie v43 wcale się nie zacina, a bateria trzyma dłużej niż 2 dni. Fakt CX65 jest lepszy, no ale jak ja kupywałem to jego nie było w przystępnej cenie.