Siemens C75 w sieci ERA

Witam, co sądzicie o tym telefonie - Siemens C75

Chcę go wziaść w promocji - 2 pakiety po 20zł , telefon za 1zł.

Czy warto??

Kiepski jak na serie 75, dużo lepszy jest s65

Z tym sie nie zgodze, nie jest kiepski. Mam juz ten telefon i jest jak dla mnie po prostu swietny uwzgledniajac jego cene.

W wyborze jeszcze byl cx70, ale ma wadliwy soft a w c75 jest jego nowsza wersja i nie ma problemow z zaczepem od baterii.

Odnosnie s65 to jest on bardzo drogi i nie ma zbyt wielu chetnych na niego.

Ten telefon jest ZAJ*****STY!! mam go z tej promocji ery i bardzo go chwalę… Ma dużą rozdzielczość przejżyste menu i nie widać pixeli… :wink: JA GO POLECAM!! pozatym szybko się ładuje i gry są w 3d :slight_smile:

no mi się tez to spodobało to znaczy abonament za 20zł i co i ten telefon za 1zł dostane

na tego siemensa abonament kosztuje 40zł + 1zł (płacisz w kasie) za aparat i 49zł za aktywację = 89zł na rachunku + czas wygadamy poza darmowymi godzinami

więc jak to jest z ta promocją ile abonament ile ogolne koszty bo sie zastanawiam nad pozuceniem mojej 4 letnie motki v50 :confused:

w punkcie płacisz 1 zł za telefon a potem dostajesz pocztą fakturę i masz tam do zapłacenia:

49 (chyba z groszem) zł za aktywację

40zł abonament

i ewentualnie wygadane minuty (jeżeli juz przekrozczyłeś darmowe minuty)

ja ten telefon dostałem wczoraj ale moi rodzice są w erze i wiem co i jak :slight_smile:

Na początek dostaniesz 2.5 min darmowe do momentu przysłania faktury :slight_smile: