Siemens sx1 vs Motorola E398

(Bażant) #1

W przyszłym tygodniu jadę wymienić kome i mam dylemat pomiędzy tymi dwiema komami. Którą byście mi polecili?? Mój typ to Sx1 (symbian), ale już sam nie wiem :? Którą byście mi polecili?? Chciałbym ewentualnie porównania działania na codzień E398, bo co do sx to wiem.

(ROD@CS) #2

ja bym wybrał E398 dlaczego bo na SIEMENS ma głupi panel idiotyczny rozkład kalawiszy na którym nie da sie pisać !!

(Bażant) #3

Właśnie, że da się pisać i to bardzo dobrze :stuck_out_tongue: (kolega ma więc wiem)

Proszę nie dawać uwag co do wyglądy, tylko co do funkcji głównie e398, bo z nią nie miałem styczności.

(ROD@CS) #4

http://www.mobile.inspiracja.com/Motoro ... ,phone.php .........To powinno pomóc :slight_smile:

(m@teo) #5

JA bym wzioł SX1 symbian i wogule lepszy! A ta motka to troche zasłaba jest do tego SX1! :stuck_out_tongue: Bierz SX1

(Bażant) #6

Tak też zrobie, ale chcę wiedzieć czy czegoś nie tracę nie wybierając Motki :slight_smile:

(ROD@CS) #7

E398

(m89) #8

siemensy troche wolno trybią(w porównaniu do noki nie wiem jak z motorolkami) ale tak szczerze to polecam siemensa bo motki są słabiej robione(mniej wytrzymałe)

(m@teo) #9

Motorolki mają bardzo trudne do opanowania menu! A simensy dosyć łatwe!!

Miałem Motke E365 i po 9miechach współpracy wymieniłem!! Ale miała dosyć trudne menu do opanowania! :stuck_out_tongue: POLECAM SX!

(Siekiera666) #10

sx1 bez wyboru,,,

(Great) #11

SX1 symbian to podstawa no i jak jeszcze będziesz miał SX'a w kolorze czarnym to już miód :wink:

(m89) #12

racja racja motki są przereklamowane i tyle a jeśli ktoś ich broni za wszelką cene to znaczy że mało miał z telefonami doczynienia a siemensy są rzeczywiściełatwe w obsłudze(tylko niektóre funkcje dziwnie ukryte np defragmentacje dano w zabezpieczenia w c60 ale to są szczegóły)

(Bażant) #13

Będę, Era daje tylko czarne :stuck_out_tongue:

(Siekiera666) #14

e398 to szajs brak dyktafonu i jakieś dziwne karty nie ma to jak mmc sx1 górą

(aju) #15

jest dyktafon w e398 !!

ja bym wział e398 podobno siemensy często padają i nie widzą karty sim więc pamiętaj o tym

(Great) #16