Siemens sx1 vs Motorola E398

W przyszłym tygodniu jadę wymienić kome i mam dylemat pomiędzy tymi dwiema komami. Którą byście mi polecili?? Mój typ to Sx1 (symbian), ale już sam nie wiem :? Którą byście mi polecili?? Chciałbym ewentualnie porównania działania na codzień E398, bo co do sx to wiem.

ja bym wybrał E398 dlaczego bo na SIEMENS ma głupi panel idiotyczny rozkład kalawiszy na którym nie da sie pisać !!

Właśnie, że da się pisać i to bardzo dobrze :stuck_out_tongue: (kolega ma więc wiem)

Proszę nie dawać uwag co do wyglądy, tylko co do funkcji głównie e398, bo z nią nie miałem styczności.

http://www.mobile.inspiracja.com/Motoro … ,phone.php …To powinno pomóc :slight_smile:

JA bym wzioł SX1 symbian i wogule lepszy! A ta motka to troche zasłaba jest do tego SX1! :stuck_out_tongue: Bierz SX1

Tak też zrobie, ale chcę wiedzieć czy czegoś nie tracę nie wybierając Motki :slight_smile:

E398

siemensy troche wolno trybią(w porównaniu do noki nie wiem jak z motorolkami) ale tak szczerze to polecam siemensa bo motki są słabiej robione(mniej wytrzymałe)

Motorolki mają bardzo trudne do opanowania menu! A simensy dosyć łatwe!!

Miałem Motke E365 i po 9miechach współpracy wymieniłem!! Ale miała dosyć trudne menu do opanowania! :stuck_out_tongue: POLECAM SX!

sx1 bez wyboru,

SX1 symbian to podstawa no i jak jeszcze będziesz miał SX’a w kolorze czarnym to już miód :wink:

racja racja motki są przereklamowane i tyle a jeśli ktoś ich broni za wszelką cene to znaczy że mało miał z telefonami doczynienia a siemensy są rzeczywiściełatwe w obsłudze(tylko niektóre funkcje dziwnie ukryte np defragmentacje dano w zabezpieczenia w c60 ale to są szczegóły)

Będę, Era daje tylko czarne :stuck_out_tongue:

e398 to szajs brak dyktafonu i jakieś dziwne karty nie ma to jak mmc sx1 górą

jest dyktafon w e398 !!

ja bym wział e398 podobno siemensy często padają i nie widzą karty sim więc pamiętaj o tym