Siła sygnalu w radiówce

czesć, mam problem bo kolega mieszkajacy 1 km od nadajnika ma siłe sygnału znakomitą a ja mieszkam 200 m od nadajnika innej sieci i mam siłe sygnału srednią 3 takie kreski (zielone) nie mam zadnych drzew ani nic co by zasłaniało antena jest co do centy metra w strone nadajnika i nieraz mam taki znak zapytania przy monitorze na pasku

A ta twoja siła sygnału wpływa na przeglądanie sieci/download??

Jaką masz antenę, a jaką ma nadajnik, chodzi o rodzaj nie model

““A ta twoja siła sygnału wpływa na przeglądanie sieci/download??”” net wygląda ze jest zamulony długie ładowanie stron

Jaką masz antenę, a jaką ma nadajnik, chodzi o rodzaj nie model antena to czasza a nadajnik to cos podobnego do tego http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Wi … utdoor.jpg

Możliwe, że jakieś kąty są niezachowane, coś zakłóca sygnał, lub po prostu atenka jest słaba, wszystkiego na odległość nie idzie stwierdzić.

Najlepiej pożycz sobie dobrą, jakąś dobrze działającą antenkę i ją sprawdź, jak sygnał będzie także kiepski, to już trudno stwierdzić.

a może zamiast znaku zapytania na pasku masz wykrzyknik? i pisze konflikt adresów IP? jak tak to ktoś ma takie samo IP jak Ty… albo poprostu nie są założone zabezpieczenia i może ktos Ci sie wbijać na IP