Silent Hunter 4 prosze o rade

Czekałem i Czekałem i sie doczekałem gry Silent Hunter 4 ale niestety nie mogę jej uruchomić ,różnych sposobów próbowałem ale bez rezultatu .oczywiście mam najnowszego DAEMON V4.08H i zainstalowałem stery do karty graficznej 93,71 moja kart graficzna to

GeForce 3 Ti 128MB pamieci RAM mam 512 . za pomocą DAEMONA zainstalowałem gre ,i za pomocą programu YASU chciałem włączyć ,gre ale niestety sie nie uruchamia nie wyskakuj ani żaden błąd ani żadna tabelka nic w tym rodzaju ale nie chce gra ruszyć ściągałem z internetu różne craki do tej gry, ale tez bez rezultatów ,i podobne programy do programu YASU ,ale niestety nic nie pomogło równiesz zainstalowałem Direx bo był razem z gra i pewien to jest nowy Direx bo gra wyszła parę dni temu ,może ktoś by wiedział czego nie chce sie włączyć gra może to przez kartę graficzna ,ale chocisz by sie pokazał jakis bład a tu nic jesli by ktos wiedział co jest nie tak to bardzo prosze o odpis .ponizej wkleje linka a w nim jaki mam spszet w kompie

Pozdrawiam

http://img233.imageshack.us/my.php?image=12yl5.jpg

heh … dlaczego nikt nie czyta regulaminu ??

po I o piratach nie mówimy

po II gra jeszcze nie wyszła ale widac już że żeś z neta ściagnął

i po III na twoim kompie o tej grze możesz tylko pomarzyć

żeby pograć sobie w tą grę musisz mieć tak kosmicznego kompa ze głowa boli zobacz sobie jakie ona ma wymagania silent hunter 3 żeby sobie w to pograć to już musisz mieć niezłą maszynę a co dopiero 4 LOL