Silkroad...i quest

Witam!

Czy jest moze ktos na forzum kto gra w gre silkroad online ?

Mam pytanie co do jednego questa…Nazywa sie on Cleaning Tomb Stones…jest dostepny dla postaci od 7 lv…trzeba w Chin’s Tomb pozbierac 8 rodzaji kamiennych Tablic ktore wypadaja z potworkow…problm polega na tym ze mam 7 rodzajow juz…z kilku nawet po 4 sztuki…a ta ostatnia niechce wypasc…zdazylem juz 12 lv wbic a ona niewypada…zalezy mi na tym zeby wykonac ten quest bo w nagrode jest kon wiec dlatego :slight_smile:

A jesli niewiecie to powidzcie mi jak mozna w inny sposob zdobyc konia ?

Pozdrawiam.

konia mozna miec od 10lev i kupuc go mozna w stajni w mjesce kolo bramy ale nie pamietam ktorej a co do kamieni ja 2h robilem tego questa:D

Bij do skutku. Ta ostatnia tabliczka zawsze ma problem wypaść. Czeka Cię jeszcze morderczy quest Stolen Sword, więc się nie załamuj.

pozdro dla silkroad-maniaków

Dzieki :slight_smile: a juz myslalem ,ze cos zle robie :stuck_out_tongue:

Na jakich serwerach gracie i jakie macie lvl’e ?

I tez mam jeszcze jedno male pytanko… :

Do czego sluza jakies Tablety co sie znajduje w grze … np. Ruby Tablet of Warriors itd… niewiem w ogole co moge z nimi zrobic…sa to jakies takie wiekszy bryly kamieni o klorze np. fioletowym…i jest na nich jakis chinski znak…do czego one sluza ?

Pozdrawiam.

32 level server Xian

Ja grałem miałem 21lvl ale znudziło mi się:)

ten konik to jednorazowka :stuck_out_tongue: 1,2k kosztuje u npc :slight_smile: bijesz moby az wypadnie :stuck_out_tongue: taka to gra :smiley: ja tylko 52 lvl @ Aege # NUKER ,ale jakos leci :lol: