SilverLight nie można go zainstalować

Witam.

Miałem kiedyś program SilverLight ale były problemy więc go usunąłem. Chcąc zainstalować go 2 raz :

‘Ta sama wersja programu Silverlight jest już zainstalowana.’

Mam taki komunikat jak chce zainstalować wersję Silverlight, mimo że niemam jej na komputerze. Wyczyściłem rejestr oraz usunąłem programem Revo Uninstaller… Prosze o pomoc potrzebuje to do oglądania tranismiji z SPORT TVP na internecie, a bez tego nic nie działa.

Użyj Windows Installer CleanUp Utility >znajdź na liście Silverlight > zaznacz > remove.

Instalacja.

Tego typu programów nie używaj do usuwania ,sterowników ,softu od zabezpieczeń, ,aktualizacji systemu - Silverlight mógł być jedną z nich.

niemam na liscie silverlightu :confused: prosze o pomoc

To jest wtyczka i znajduje się w Dodatkach Firefoxa, znajdź Dodatki i wyłącz [odinstaluj] Silverlight plugin.

W dodatkach niema silverlight plugin. Problem w tym, że niemogę zainstalować tego programu gdyż piszę że mam już go na dysku a tak nie jest! ;/ Prosze o pomoc bardzo wazne jutro GP i musze je obrzejrzec ;/

sobieradzik ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.