Sim+ vs. HEYAH

(Tliber) #1

Czesc, mam numer w Simplusie i chce go zmienic na HEYAH. Co o tym sądzicie, czy to dobry pomysł. Cenniki są mniej więcej porównywalne, chodzi mi o opinie użytkowników.

Z góry dzięki.

(Kulpek) #2

Ja mam simplusa i jestem z niego zadowolony... dziwie ci sie ze chcesz zmieniac :wink:

(Norbertkrajewski) #3

Ja również, z jedynym numerem do 15.-1.2006 rozmawiam za darmo, a 600 SMSów w sieci jest za 7 zł...

(Maciejboss) #4

to zalezy gdzie najczesciej bedziesz smsowal i dzwonil ja mam simplusa bo wiekszosc mojej rodziny i kolegow ma plusa i mam taniej

(Bilu.) #5

plusa polecam bo mam 11 aktywacji w plusie :lol:

(Aju) #6

jestem w heayah, powiem ze jestem mile zakoczony po przejsciu z orange aczkoliek smsy sie dluzej wysylaja :wink:

(Czaha2000) #7

zostań przy simplusie. to dobra sieć i warto w niej być

heyah działa podobno pod erę (za pomyłkę sorry) a era niezabardzo jest moim zdaniem dobra.

(Aju) #8

dzial na nadajnikach ery :mrgreen: przec co ma prawie 100% zaseig w PL :wink: wiec nie wiem co masz do ery :roll:

(Kurzun) #9

ja bym zmienil na Heyaha bo simplus to najgorsze zlodzieje. Wszystko maja najdrozsze. Takie jest moje zdanie;]

(Maciejboss) #10

telefony w simplusie sa nawet tanie bo erze to ostatnio jakis zanik promocji jest

(Djmac) #11

ja np. mam w heyah i jestem zadowolony... Jesli duzo piszesz i masz dana osobe w tej samej sieci smsy po 3gr... Do inny 20chyba nie wiem nawet bo do innych nie pisze :mrgreen: no a w simplusie nie orientuje sie jak to jest z smsami ile w sieci ile poza nia ? i sa jakies darmowe chyba ale to tylko do plusa pewnie :stuck_out_tongue: ?

(Maciejboss) #12

w taryfie easy smsy do wszystkich po 20gr, min 78gr a w pakietach smsy do plusa za 6zl\600sms min. 6zl/24min