SimCity - problem z plikami do pobrania (origin)

Witam,

tak jak w temacie zakupiłem sobie dzisiaj SimCity w wersji elektronicznej na Originie, ponieważ była promocja -40%, wszystko fajnie jednakże po pobraniu gry z Origina i teoretycznym zainstalowaniu SimCity przez niego, gra nie chce się uruchomić. Sprawdziłem folder w którym gra miała być zainstalowana okazało się, że całość waży tylko ok 240mb a cała gra to waga ok 12gb, wysłałem już info do supporta origina, lecz nie wiem co o tym sądzić, wszystko niby pobrane, zainstalowane lecz tak jak mówię gra waży tylko 240mb i nie odpala się. Nie wiem czy to problem od samego Origina, że nie dał mi On wszystkich plików albo ja mam coś jeszcze zrobić? Jeżeli ktoś miał taki problem prosiłbym o pomoc w tej sprawie, czekam wprawdzie na odpowiedź supporta ale podobno trwa to nawet do 48h… dodam że kupiłem grę za pomoca PaySafeCard.

Walbo , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

Witam,

 

jeżeli masz szybki net to polecam odinstalować grę, zweryfikować ustawienia i ponownie zainstalować grę.

 

Wejdź w opcje Settings/General i ustaw katalogi do pobierania gier (installers will be saved) i do instalowania gier (games will be installed).

Dokładniej to jest wyjaśnione na poniższym zrzucie ekranu:

 

http://oa.gaming.multiplay.co.uk/z_other/DribbsPics/origin/origin02.png

 

Następnie ponownie pobierz i zainstaluj grę.

 

Może pomoże.

 

 

R.