Simlock 6230i

Mam problem, konkretnie chodzi mi o zdjecie simlocka z nokii 6230i. Nie chodzi tu o to ze sie nie znam czy cos w tym stylu ale konkretnie robie to co jest napisane na forum i nic Sciagalem wczesniej z nokii 6610, 3100 i bylo ok . Ale z tej nokii 6230i nie moge sciagnac:( wpisuje kod taki jaki mi wygeneruja online na stronce programosow i telefon nic nie zareaguje, po prostu tak jak kod wpisalem tak zostal widoczny na wyswietlaczu. Pomozcie. Z gory dzieki

Z tego modelu nie ściągniesz kodem

Czyli wiec w jaki sposob go sciagne ?? Musze kupic jakis kabel?? Jesli tak to jaki to musi byc kabel? Pozdrawiam

bambusik idź do komisu i Ci ściągną simlocka bez problemu. No chyba, że chcesz wywalić kupę kasy na specjalny kabel i oprogramowanie. Nie daj Boże popsuj cos, to będziesz mieć dodatkowo przycisk do papieru

Dzieki ! Z ciekawosci pytalem :P:P:P

witam.

a ja mam taki telefon i bez problemu sciagnalem z niego simlocka sam! podaje strone gdzie wygenerujesz kod dla swojego modelu i znajdziesz przepis jak sciagnac simloka: http://simlock.gery.pl/telefon.php … i niech mi nikt nie mowi ze sie nie da sciagnac bo wiem co zrobilem.

pozdrawiam