Simpler.exe

siema, mam problem z tym czyms o nazwie simpler prosze pomozcie :slight_smile:

Użyj narzędzia -> SmitFraudFix (w trybie awaryjnym z opcji 2 )

Użyj narzędzia FixWareOut

Po zabiegach nowe logi + raport ze smitFraudFix + raport z FixWareOut :slight_smile:

Złączono Posta : 22.11.2006 (Sro) 17:21

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Uzyj narzędzia -> Rustock.b-fix

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

jeśli możesz to napisz do mnie na gg

Wszystkie sprawy załatwiamy na forum. Po zabiegach które wymieniłem wyżej daj nowe logi :slight_smile:

w tym WWDC te znaczki po zmienieniu maja byc zielone czy czerwone? jak sie wylacza przywracanie systemu? I jak zmienie te znaczki , wylacze przywracanie systemu to pozniej w trybie awaryjnym te rzeczy zaznaczone na czerwono normalnei usunac ?

Mają być zielone. Zmieniasz klikając koło znaczna na przycisk :slight_smile:

Panel sterowania --> System --> Przywracanie systemu

Tam zaznacz opcję Turn off System Restore lub Turn off System Restore on all drives (Wyłącz przywracanie na wszystkich dyskach). Zatwierdzasz wszystkie zmiany.

Pliki na czerwono usuwasz ręcznie z dysku

jak nacisne na system to wyskauje mi takie okienko z 5 zakladkami ogolne, identyfikacja sieciowa, sprzet, profile uzytkownika, zaawansowane

niezabardzo widze tu wylaczanie przywracania systemu :confused:

Bardzo przepraszam - mój bład. Dopiero teraz zauważyłem, że masz system 2000, a on nie ma przywracania systemu. Opuszczasz ten krok :slight_smile:

  1. Ściągasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on Reboot, potem klikasz All Files i wklejasz do pola Full Path of File to Delete ścieżki:

C:\WINNT\System32\rpcc.dll

C:\WINNT\SERVICES.EXE

Klikasz X i reset sysa.

Użyj narzędzia FixWareOut

W HJT odpalonym w trybie awaryjnym zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” , to co na czerwono usuwasz ręcznie z dysku:

Po zabiegach nowe logi i C:\Fixwareout\report.txt oraz raport ze SmitFruadFix, którego nie wkleiłeś :wink:

Ok. Dzieki juz wszystko dziala :slight_smile:

Skoro wszystko zrobiłeś to wklej zestaw nowych logów oraz raport z Fixwareout.

Nic z tego, co napisała Joan nie jest zrobione. Wykonaj to jeszcze raz (dokładnie) i wróć tutaj z logami :slight_smile: