Simplus taniej w sieci i easy sms

siemka mam problem z moim simpluskiem otoz korzystałem z pakietu EASY SMS i jednoczesnie miałem uruchomiona promocje TANIEJ W SIECI… oczywiście smsy gdy miałem uruchomiona wyzej wymieniona promocje nie byly odliczane z pakietu EASY SMS, teraz gdy dezaktywowalem promocje TANIEJ W SIECI… nadal znika 1gr z mojego konta za kazdego smsa… zamiast z pakietu EASY SMS :frowning: co mam zrobić zeby odliczalo smsy z pakietu EASY SMS a nie zabieralo kase z konta:-(

Przeczytałem regulamin i tej promocji “Taniej po doładowaniu” i tej “Easy SMS” i nie ma tam wyjaśnienia Twojego problemu. Proponuje zadzwonić do biura obsługi nr 2601 (w godzinach 7-23 połączenie z konsultantem, zaś przez całą dobę informacja automatyczna). Połączenie płatne 0,95 zł z VAT, niezależnie od czasu jego trwania lub napisać e-mail: BOK@plusgsm i wyjaśnić sprawę.

cześć mam taki sam problem, otóż miesiac temu aktywowalam taniej w sieci i dzis doladowalam konto i aktywowalam pakiet easy sms- 600 sms, ale nie wiedzialam ze moze byc aktywowana. I po wyslaniu sms spr ile mam sms w pakiecie easy sms nie ubywa mi sms. Co moge zrobić, poradzcie mi coś, prosze! !!