Sims 2 - Nie chce odpalić, coś nie tak z kartą graficzną

(Barczes) #1

Witam. Niedawno kupiłem nową gre Sims 2 (podstawa). Kiedy po instalacji DirectX'a 9.0c próbuję uruchomić grę. Pokazuje się komunikat:Nie znaleziono karty graficznej pracujacej w standardzie DirectX 9.0c! Sprawdź, czy masz kartę graficzną zgodną z DirectX 9.0c i zainstalowane najnowsze wersje sterowników oferowane producenta karty. Aplikacja została zamknięta. Co z tym zrobić? Mam kartę GYGABYTE ATI Radeon 9600 pro 128 ram!

(Gen Salvador) #2

katalizatory zainstaluj z płytki, lub jakieś z neta pokroju 5.xx lub 6.xx, najnowszy update directx z marca 08’

(Barczes) #3

A odinstalować te stare???

xmxbx , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Barczes) #5

Ok

xmxbx , nie wiem czy sobie żartujesz, czy nie, ale jeżeli przy następnej wizycie nie zmienisz tematu na konkretny, od razu wyląduje on w śmietniku. Poza tym, radzę zapoznać się też z tym tematem: viewtopic.php?f=11&t=213590

(Barczes) #7

Może zasugeruj mi nazwe

(~~Freedom~~) #8

Jezu.

Nazwa tematu musi przedstawiać problem.

Tak ciężko zrozumieć? Bądź kreatywny :S

xmxbx , zajrzyj pod linki które Ci podałem i użyj mózgu.

(Barczes) #10

Pomoże ktoś???

(Mister1294) #11

Usuń stare sterowniki, zainstaluj nowe a poźniej directx i powinno śmigać

(Barczes) #12

No zrobiłem ale nadal nie działa

(Klik9) #13

A czy Radeon 9600 na pewno obsługuje DirectX 9.0c? Miałem kiedyś Radka 9200 i on obsługiwał tylko DirectX 9.0b…(przynajmniej na papierku)