"SIMS-y" w winXP

Do momentu, kiedy zainstalowany miałem system Me, “Simsy” działały, że hej! Od czasu zainstalowania w moim kompie winXP, nie mogę gry uruchomić - niby wszystko zainstalowane, żadnych problemów z odczyem płyty, a w momencie uruchamiania - klops :frowning: :frowning:

Mój kumpel miał taki sam problem…Simsy źle współpracują z XP…przynajmniej te starsze.

A próbowałeś opcję Uruchom w trybie zgodności ?? :smiley:

Simsy dobrze działają pod Xpeka, sam zainstalowałem teraz podstawke siostrze. Jedyny z nimi problem to taki że trzeba je w dobrej kolejności instalować bo przynajmniej 1 błąd i trzeba od nowa instalować bo gra sie nie właczy.

U mnie na Xp też hulały,ale u kumpla z tej samej płytki nie chciały za nic.

Do tej pory się nie skapnęliście, że Xp to jedna wielka nie wiadoma raz hula raz nie… najwyszszy czas by się tego przyzwyczaić :smiley:

niema znaczenia system jakim sie poslugujesz ,bierzesz najwyzej tryb zgodnosci ewent/ bedziesz musial jesli masz nvidie zainstalowac stare drivery masz na stronce http://www.guru3d.com innych kart tez oraz modyfikacje ich polecam

pewnie straszny ze mnie głąb :oops: - możliwe, że robię coś “nie tak” próbowałem wszystkich porad (rzeczywiście mam nvidie)- zero reakcji kompa :frowning: :frowning: :frowning:

ja mam GeForce 3 Ti200 i gra hula bez problemów na Windows XP

Przyszło mi do głowy (a to już podobno sukces… :slight_smile: ), że ja jednak w złej kolejności coś instaluję.

Mam prośbę - podajcie mi, b. proszę, krok po kroku - jak i co po kolei mam zainstalować :slight_smile:

Chodzi o to,abyś instalował wszystkie wersję Simsów,po kolei. Od najstarszego do najnowszego,bo inaczej mogą Ci nie pójść…

Damian - podaj, proszę, tę prawidłową kolejność - tytułami “Simsów”

TheSims

Światowe Życie

Balanga

Randka

Wakacje

Zwierzaki

Gwiazda

Abrakadabra

TheSims2

To jest osobna gra, a nie dodatek :!:

THX za poprawkę…

Pozdrawiam!