Sitodruk - co potrzebne na początek?

Witam.

Przymierzam się do rozpoczęcia usług związanych z sitodrukiem, na początek byłyby to tylko nadruki na koszulkach. Problem w tym, że nie bardzo wiem od czego zacząć, czyli czego potrzebuję na początek. Przeglądałem trochę stron firm oferujących sprzęt do tego, ale tych urządzeń jest masa. Czy na początku potrzebuję suszarek, wymywarek do sit itp., czy wystarczy mi tylko urządzenie do sitodruku, sita, farby?

Prosiłbym kogoś kto się na tym zna o wyjaśnienie mi tego.

Oczywiście, zdaję sobie sprawę że nie znając się na tym nie poradzę sobie sam i będę musiał zatrudnić kogoś kto się tym zajmie, ale zanim to zrobię musiałbym kupić sprzęt, ale jaki?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Areh

Witam.Nie znam się za bardzo na tej metodzie druku ale w Google jest trochę info na ten temat.Ale skoro się na tym nie znasz to może Cię trochę kosztować,i to wcale nie mało.

KLIK

model12 , Google to ja już przejrzałem pod tym kontem. Teraz chodzi mi o poradę kogoś kto się tym zajmuje.

A co do tego że będzie mnie to kosztowało - tyle to ja wiem. Mam tylko nadzieję że na początek uda mi się zamknąć w ok. 50 tysiącach (lokal jakby co - mam)