Skaczące FPS-y

wiec tak, sprzęt laptop samsung, procek i5-2410M CPU 2.3 GH na turbo boost 2.9, ram 8Gb, grafika Nvidia Gt 520 Mx 1Gb, system win 7 64 bit, wszystkie sterowniki nowe, ostatnio wgrywałem nowy graficzny ze strony nvidia 310.70, problem mam taki ze w grze tj World of tanks dziwnie skaczą mi fps-y, zdarza się nawet ze skaczą od 20 do 100, ale przeważnie jest to 20-70, czyli coś wskazuje na nie stabilna prace jakiegoś podzespołu? nie zależnie jest to czy mam wszystkie detali i rozdzielczość na minimum czy na średnie skoki są takie same, z tym ze przy średnich detalach towarzyszy temu takie jakby delikatne klatkowanie, nawet przy 40-50 fps-ach:0 ci mnie bardzo właśnie dziwi, czegoś brakuje? jakieś porady? zalecenie? używam podkładki chłodzącej wiec temperatura powinna być znośna. Z góry dzięki bardzo za pomoc i pozdrawiam :slight_smile:

Może ma to coś wspólnego z netem? Mimo tego że gra działa szybko, to zacina się na chwilę bo czeka na odpowiedź z serwera co z danej chwili robią twoi przeciwnicy. Jaką masz szybkość neta?

ogólnie powiem tak, korzystam z neta z play, w bydgoszczy ping jaki mam to jakies 80-110, w obecnym miejscu u rodziców 100-130, szybkosc zaleznie 1,8-3 mega

Dodane 24.12.2012 (Pn) 21:21

hm dodam jeszcze że dyski mam świeżo po deframgentacji, przeskanowane od wirusów, system czyszczony ccleaner , do gier używam game booster 3 , możecie coś zasugerować co może powodować ze mam aż tak bardzo niestabilne fps? może jest jakiś program który to sprawdzi? bo raczej to nie od neta?