"Skaczące" gry - AMD Athlon X2 Dual Core 4600+

Słyszałem, że problem z płynnością (Test Drive Unlimited działa fatalnie!) stoi po stronie procesora opisanego w temacie. Rozwiązaniem miało być zainstalowanie najnowszych sterowników i programu AMD Optimizer. Ten drugi zainstalowałem (i nic to nie dało!), ale nie znalazłem na stronie AMD sterowników pod Vistę. Czy ktoś miał podobny problem lub wie, jak się z tym uporać?

a jaką masz resztę sprzętu,bo mi na moim atchlonie x3600 wszystko jest ok,chodzi na najwyższych 8)

2 GB RAM i GF 8600 GTS x2 (SLI), ale jestem pewien, że to wina procesora - tak napisała pomoc techniczna dystrybutora i doradziła aktualizację sterowników… pod XP, chociaż wiedzieli, że mam Vistę.

no to napewno nie wina sprzętu;) a procka też nie sądzę :? a spróbuj zainstalować u kumpla może pójdzie

Hehe

Też jestem :mrgreen:

Dobra, to cytat ze strony CDP nt. płynności gier:

Wiem o tym;) ale dziwne bo ja jak do tej pory nie miałem żadnego problemu z tym,nawet przed zainstalowaniem AMD Dual-Core Optimizer,i sterowników,miałem zainstalowane te co były dodawane,więc sądzę że to nie przez to :slight_smile:

100% procesor.

Rozwiązania brak :lol:

jak masz możliwość zainstaluj xp i sprawdź… na viście gry chodzą wolniej, ale przy takim sprzęcie nie powinno być problemu z graniem na viście… sprawdź na xp o ile masz taką możliwość :]

Niestety, nie posiadam tego systemu. :frowning:

No to jeżeli co pozostaje to iść do kumpla jak mówiłem :mrgreen:

Takie problemy to tylko wina dwurdzeniowych AMD