Skaczący ekran w laptopie

Witam , nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale chciał bym zapytać jaki może być powód skaczącego ekranu w laptopie Acer Aspire 5920 , podczas włączania laptopa ekran strasznie skacze że nic nie widać (takie paski) później się uspokaja i jak się zagrzeje to znowu skacze i jak poruszam klapką to się uspokaja i za chwilę to samo :frowning: laptop był w naprawie ale gość stwierdził że wszystko jest w porządku ale jak może być w porządku skoro nie jest i obraz skacze dalej… rozkręciłem go i poruszałem kablami i na jeden dzień pomogło ale teraz już ruszanie kablami nie wystarcza… czy to mogą być kable uszkodzone (nie widziałem żadnych uszkodzeń na kablach nie są przecięte ani zgniecione)może matryca pada albo grafika :confused: ma ktoś jakiś pomysł?

z góry dzięki za odpowiedzi

Cześć

Być może któryś kabel jest uszkodzony. Być może uszkodzone jest któreś gniazdo do podłączenia kabli od matrycy itp.

Na odległość trudno stwierdzić co może być nie tak, nie mając dostępu do sprzętu.

Czy laptop jest na gwarancji?

no właśnie już nie ma gwarancji kupiłem go 3 lata temu w UK gwarancja była na 2 lata, a problemy zaczęły się od niedawna :confused: chyba muszę poszukać innego specjalisty od napraw…